Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktivity školy > DEN ZDRAVÍ v novoměstské nemocnici

DEN ZDRAVÍ v novoměstské nemocnici



Datum konání:
27. 5. 2026

 

Ve středu 27. května 2026 se ve foyer pavilonu chirurgických oborů Nemocnice Nové Město na Moravě uskutečnil Den zdraví. Naši studenti se této akce také zúčastnili, spolupracovali se sestřičkami z dětského oddělení. Pro děti byla k dispozici plyšáková ordinace a další doprovodný program – plnění různých úkolů, jako je přebalování a oblékání miminek, omalovánky, aktivita – Zdravé a nezdravé potraviny a další jiné. Nechyběly ani naše oblíbené brýle, které imitují různé poruchy zraku, model srdce a oblek obézního člověka.

Akce se vydařila. Všem studentům ze 3.A velké díky.

 

DEN ZDRAVÍ v naší nemocnici
DEN ZDRAVÍ v naší nemocnici
DEN ZDRAVÍ v naší nemocnici
DEN ZDRAVÍ v naší nemocnici
DEN ZDRAVÍ v naší nemocnici