Ve středu 27. května 2026 se ve foyer pavilonu chirurgických oborů Nemocnice Nové Město na Moravě uskutečnil Den zdraví. Naši studenti se této akce také zúčastnili, spolupracovali se sestřičkami z dětského oddělení. Pro děti byla k dispozici plyšáková ordinace a další doprovodný program – plnění různých úkolů, jako je přebalování a oblékání miminek, omalovánky, aktivita – Zdravé a nezdravé potraviny a další jiné. Nechyběly ani naše oblíbené brýle, které imitují různé poruchy zraku, model srdce a oblek obézního člověka.
Akce se vydařila. Všem studentům ze 3.A velké díky.
© 2026 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO