Dívky z 2.L, Michaela Prosecká a Šárka Dostálová, se v pondělí 11.5.2026 zúčastnily akce Pestrost na talíři v Praze. Dozvěděly se více o udržitelném stravování, uhlíkové stopě i fungování farem a odnesly si spoustu inspirace a nových nápadů, které nám předají. Součástí akce byla i prezentace, kterou dívky vytvořily v rámci zapojení se do projektu Zdravé stravování. Míše i Šárce patří velké poděkování za vzornou prezentaci naší školy!
© 2026 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO