Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktivity školy > Florbalistky vyhrály okresní kolo

Florbalistky vyhrály okresní koloDatum konání:
25.2.2020

Okresní kolo ve florbale dívek ovládly studentky ze Zdravky. Uspěly v konkurenci osmi středních škol, když ve finále zdolaly SPŠ Žďár 2:0. Jako jediné si zajistily postup do krajského kola v Jihlavě, které se uskuteční 19. března.

Tým pod vedením ostřílené kapitánky Lucie Mazourkové sice v úvodním zápase turnaje padl s Gymnáziem Žďár, od té doby už ale pouze vyhrával. Po vítězství 4:0 nad žďárskou SŠ obchodu a služeb porazil v důležitém měření SOŠ Nové Město 3:0 a při bodové shodě opanoval skupinu díky nejlepšímu skóre. V semifinále vzala Mazourková odpovědnost na sebe a s podporou družstva otočila duel s Biskupským gymnáziem Žďár (2:1). Ve finále už si děvčata nenechala zlaté medaile vzít. Díky brankám Pečínkové s Pelikánovou slavily parádní triumf! WE ARE THE CHAMPIONS!

„Holky sice první zápas prohrály, ale od začátku bylo jasné, že mají kvalitu na to, aby turnaj vyhrály. Jsem rád, že všechny pochopily svoji roli v týmu a dokázaly makat pro tým. Speciální pochvala patří Gabriele Piskačové, která při absenci brankářky poklekla mezi tři tyče a v důležitých momentech soupeřky vychytala,“ smekl učitel Jiří Bubák.

Sestava Zdravky: Piskačová – Pečínková, Mazourková, Pelikánová, Míchalová, Němcová, Lacinová, Božková, Ondráčková, Loukotová, Štěpánová, Žižková.

25. 2. 2020

Florbalistky vyhrály okresní kolo
Florbalistky vyhrály okresní kolo
Florbalistky vyhrály okresní kolo
Florbalistky vyhrály okresní kolo