Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktivity školy > Florbalistky vyhrály okresní kolo 2023

Florbalistky vyhrály okresní kolo 2023Datum konání:
22.11.2023
Datum ukončení:
24.11.2023

Nejlepší dívčí florbalové družstvo v okrese je ze Zdravky! Rozhodl o tom mezi studenty oblíbený Subterra Cup, který se uskutečnil 22. a 24. listopadu ve sportovní hale na Bouchalkách. Vítězové si zajistili postup do krajských kol.

První z termínů patřil chlapcům, sestava Střední zdravotnické školy si celý turnaj maximálně užila a obsadila 5. místo. „V té konkurenci, která proti nám stála, jsme s výsledkem spokojení. Kluci to odmakali, nechali na hřišti všechno,“ pochválil své „svěřence“ Jiří Bubák.

Lépe se dařilo dívkám, které šly do turnaje jako jedny z favoritek. O postup bojovaly zejména se žďárskou „Obchodkou“. Po vítězství 2:1 a porážce 1:2 rozhodlo o šampionkách okresního kola lepší skóre z ostatních utkání. „V turnaji jsme dali o pět branek víc. Je to trochu šťastný postup, ale bereme ho. Musím holky za celý den pochválit, pracovaly pro tým a každá se soustředila na svůj výkon pro družstvo. Nyní už se těšíme na krajské kolo, které by se mělo uskutečnit těsně před Vánoci v Třebíči,“ říká tělocvikář Jiří Bubák.

sestava dívek
sestava chalapců
sestava dívek