Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktivity školy > NEHODOU TO ZAČÍNÁ

NEHODOU TO ZAČÍNÁV rámci primárního preventivního programu proběhla beseda v kině Vysočina ve Žďáře nad Sázavou s názvem Nehodou to začíná. Besedy se zúčastnili žáci prvních a druhých ročníků střední školy.

Cílem projektu, je prevence nebezpečného chování v silničním provozu, zvyšování odborných znalostí z dopravní problematiky a snižování počtu závažných dopravních nehod působením na mládež zejména ve věku 15 až 20 let. Obsahová část pořadu je zaměřena na problematiku dopravních nehod a reálné následky. V pořadu vystupují odborníci – experti z daných oblastí a moderátor. Pořad však není nudným školením, ba naopak zajímavý a zábavný, využívající interaktivní prvky, které žáky vtáhnou do dění.

Nehodou to začíná je interaktivní preventivní a zároveň vzdělávací pořad, obsahuje praktické informace o příčinách a následcích vážných dopravních nehod, o poskytování první pomoci, ale i o účinkách alkoholu a jiných návykových látek na řidiče…

Žáci měli možnost v průběhu se ptát a diskutovat nad danou problematikou. Velkým pozitivem byly ukázky již vzniklých situací.

19. 12. 2022

NEHODOU TO ZAČÍNÁ
NEHODOU TO ZAČÍNÁ
NEHODOU TO ZAČÍNÁ
NEHODOU TO ZAČÍNÁ