Vyhledávání na webu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktivity školy > Poděkování z oddělení Chirurgie 3, Nemocnice Nové Město na Moravě

Poděkování z oddělení Chirurgie 3, Nemocnice Nové Město na MoravěVážená paní ředitelko,

obracím se na Vás s prosbou o další předání poděkování sestrám - žákyňkám, i tyto v dnešní nelehké době sloužily na našem oddělení Chirurgie 3, jmenovitě: Jíchové Kristýně, Veselé Kristýně a Satrapové Elišce.

Velmi oceňuji jejich neskutečné pracovní nasazení, zodpovědnost, ochotu a vstřícnost, se kterou jsem se u budoucích sestřiček setkala. Jejich hluboce lidský přístup k pacientům, vlídnost, úsměv a starostlivost o jejich potřeby rozhodně přispěly k zvládání chodu oddělení bez zbytečného stresu jak pro pacienty s onemocněním Covid-19, jejichž přísun byl na naše oddělení téměř kontinuální, tak pro personál – nás sestry i lékaře. Přestože se vše dělo takříkajíc „ za pochodu“ a velmi rychle, dařilo se nám s jejich pomocí zajistit plnohodnotné vykrytí služeb a minimalizovat obavy a strach pacientů z neznáma při potížích, které nemoc provází. Vždy si našly čas s nimi promluvit, usmát se na ně, vysvětlit úkon…

Mohla bych pokračovat dále a dále, ale není doba na dlouhá vyznání, považuji za důležitý obsah, který jsem chtěla sdělit, že si jejich pomoci nesmírně vážím a považují jejich přístup za předzvěst vysoce profesionálního přístupu při budoucím výkonu profese, kterou si vybraly – zdravotní sestry, a to se mi snad povedlo.

Děkuji z celého srdce za úžasnou péči, moc si vážím toho, že tyto žákyňky a Mgr. Bednářová pomáhaly právě na našem oddělení. Samozřejmě, že děkuji i pedagogům, kteří jim vštípili základy a zásady péče a patřičné znalosti, aby praxi zvládaly. A také na ně bedlivě dohlíželi. Bez nich by to nešlo.

Za kolektiv sester chirurgie 3 Lubomíra Koloditsová

22. 4. 2021